KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004573

nr 1700 4573

Tore Nilsson

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, "Knippe II". Signerad, daterad -81. Olja på duk, 25x18 cm, oramad

Tore Nilsson, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

600 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:37:44

Tore Nilsson

Läs mer om Tore Nilsson