KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004573
nr 1700 4573
Tore Nilsson
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, "Knippe II". Signerad, daterad -81. Olja på duk, 25x18 cm, oramad
Tore Nilsson, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
600 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:37:44